O nás

Firma KrimpSystems je ryze česká nástrojárna zaměřená na malosériovou a kusovou výrobu dílů přesné mechaniky.
Již přes 20 let se specializuje na výrobu nástrojů a různorodých dílů pro krimpování kontaktů a vodičů, dále také pro střihání a odizolování vodičů.

Díky špičkovému strojnímu vybavení a dlouhodobé praxi v oboru patří firma KrimpSystems mezi významné výrobce a dodavatele technologií pro krimpování ve střední Evropě.

Důslednost, preciznost při výrobě nástrojů a vysoká kvalita používaných materiálů umožňuje dodávat nástroje KrimpSystems do velkých mezinárodních firem vyrábějících kabeláže pro přední výrobce v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu.
Mezi stálé zákazníky patří také malé a střední firmy, pro které se vždy najde řešení jejich problémů v podobě kvalitních dílů za příznivou cenu.

Díly KrimpSystems lze najít v mnoha nástrojích zahraničních výrobců, kde se kvalitně vyrobenými díly nahrazují problematicky či špatně fungující komponenty.

Ve firmě KrimpSystems se provádí zkoušky pevnosti krimpovaného spoje na trhacím stroji a dále pak řezy (výbrusy) krimpovaného spoje včetně vyhodnocení dle požadovaných norem na krimpovaný spoj. K tomuto účelu slouží kompletně vybavená laboratoř od firmy Schleuniger AG.

Mezi další poskytované služby náleží držení konsolidačních skladů na základě ročních objednávek. Tato služba je v poslední době hodně využívaná, jelikož umožňuje rychle reagovat na urgentní požadavky zákazníků.

V současné době firma KrimpSystems připravuje stavbu nové výrobní haly a administrativní budovy, jejich součástí bude také servisní a školicí středisko, které bude velice úzce spojené s výrobou KrimpSystems. V praxi to bude znamenat zkrácení časů prováděných oprav a úprav nástrojů. V případě havárie stroje bude vyřešení otázkou několika hodin.

Mezi základní výrobní produkty náleží:

  • krimpovací nástroj UNI
  • krimpovací nástroj do lisu PP-3 (starší verze), do lisu SC 30 nebo PP-3+ (nová verze)
  • krimpovací a odizolovávací stroj SC 30/PP-3+
  •  výroba střižných a odizolovávacích dílů do různých strojů jiných výrobců (Schleuniger, Mecal, Makfil,
  • Metzner, Komax)
  • výroba střižných a odizolovávacích dílů dle zaslaného vzorku

Zašlete nám poptávku

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná