Ohlasy našich zákazníků

KES - kabelové a elektrické systémy - ČR

Dodávané výrobky odpovídají požadovaným parametrům a jakosti, dodací termíny jsou plněny a KrimpSystems vychází vstříc u dodávek s urgentím termínem.

pdfPřečíst referenci

Eichenauer spol. s r.o. - ČR

S firmou KrimpSystems s.r.o. spolupracuji již 15 let, tj. od jejího založení. S panem majitelem jsme tehdy vyřešili mnoho problémů při zavádění nových výrob, kdy bylo potřeba vyrábět speciální kabelovou konfekci a kdy pro velké (globální) dodavatele nástrojů velká variabilita a malý obrat byl nezajímavý. Po celou dobu naší spolupráce jsou krimpovací nástroje kvalitně provedeny, s vysokou životností a vždy perfektně sedí na požadovaný průřez vodičů. Krimpovací aplikátory, kterých máme ve firmě na desítky, se postupným vývojem dostaly na vysokou technickou úroveň a naši pracovníci již aplikátory od jiných výrobců ani nechtějí. Dodací doby jsou přiměřené a kolektiv výrobního úseku nám v případě naléhavé potřeby vždy vyšel vstříc a vyrobil nástroje v extrémně krátkém čase, mnohokrát i v noci a o víkendech. Nyní nám firma drží skladem ty nástroje, které jsou pro nás důležité a tím se podařilo snížit dodací doby jen na dobu spedice mezi firmami. Přeji panu majiteli a jeho kolektivu mnoho dalších pracovních úspěchů, spokojené zaměstnance a hlavně spokojené zákazníky.

30.6.2019
Luboš Bednář – vedoucí údržby Eichenauer spol. s r.o.

Electron Csillag Agencies - Izrael

Our company has been a market leader in Israel in the field of wiring and hardness for more than 30 years. PP3 Strip Crimp machines have been used by our customers for many years. Over the years, we have enjoyed the professional support and consulting along with hihg quality products provide by Krim Systems to the full satisfaction of us and our customers.

pdfPřečíst referenci